Tester lakieru samochodowego to potrzebne narzędzie, które wzorowo sprawuje zarówno w rękach specjalisty, jak i w rękach laika. Używanie miernika grubości lakieru na terenie miasta Wrocław zyskuje coraz bardziej popularne, a rynek samochodów używanych zyskuje na sile . Producenci testerów grubości lakieru przyśpieszają swoją pracę i dokonują wszelkich starań, aby przypasować swoje wytwory do współczesnych oczekiwań konsumenta. Miernik lakieru jest urządzeniem, które mierzy warstwy lakieru, aby sprawdzić, czy auto nie był powtórnie lakierowany. Dokonuje pomiarów w każdej chwili, a czujnik przejrzy na wylot najbardziej niepozornego sprzedawcę samochodu.

Zastanawiasz się, który czujnik grubości lakieru wybrać? Nie nie masz pewności, czy mierniki prawidłowo działają? My Ci w tym pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Wybór właściwego miernika lakieru jest zależny przede wszystkim od tego, jakie masz dla niego przeznaczenie. Jeżeli jesteś ekspertem, to bez zastanowienia powinny Cię ciekawić bardziej zaawansowane urządzenia, posiadające zdecydowanie więcej funkcji niżeli ich podstawowe odpowiedniki. Prodig Tech ma w ofercie duży asortyment mierników oraz akcesorii, na czym zyska Twój portfel, jak i Twój bolid. Producent ma w ofercie dwa rodzaje mierników grubości lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Różne serie mierników lakieru odpowiadają stopniu zaawansowania użytkownika. Bazując na swoim doświadczeniu mamy świadomość, że mierniki z wbudowaną sondą są bardziej poręczne w użytku, ale elastyczny przewód zakończony sondą jest doceniany przez doświadczone osoby. W ofercie znajdują się cztery główne serie pasujące do różnego rodzaju potrzeb ze względu na ilość i jakość funkcji w testerze. Wybrane modele mogą w stanie wykonać pomiar na blachach stalowych i aluminium, dzięki czemu są zdecydowanie bardziej uniwersalne.

Wrocław to miasto, gdzie samochody używane są bardzo często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, więc warto się zabezpieczyć gdy jest taka opcja i skorzystać z pomocy miernika lakieru.

Mieszkasz w Wrocławiu i poszukujesz właściwego miernika lakieru? Idealnie się składa, gdyż to miasto z tego województwa znajduje się na terenie naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Prodig Tech jest godzien zaufania, ponieważ istnieje na polskim i zagranicznym rynku od kilkunastu lat i zajmuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na bieżąco ulepszają i projektują najnowsze modele, aby zadowolić potrzeby konsumentów. Co więcej, są one produkowane i poddawane testom w w jednej lokalizacji, ponieważ Prodig Tech ma swój prywatny park produkcyjny. Wykonanie mierników lakieru nie było i nie jest zlecane firmom zewnętrznym.

Czy warto wynająć miernik lakieru we Wrocławiu?

Możliwość wynajmu urządzeń do wykonania pomiarów nie jest opłacalna, ponieważ firma Prodig Tech ma atrakcyjną cenę mierników. Oferty najmu w większości przypadków są wyższe, niż kwota zakupu podstawowego miernika lakier. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która ma bardzo korzystny stosunek ceny do otrzymanego produktu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Nie daj się ”podejść” i cały czas miej przy sobie swój miernik lakieru i doświadcz nowych funkcji, o których nie miałeś wcześniej pojęcia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i sklepem internetowym i również sprawdź nasze Social Media.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie