15 lat
doświadczenia

30 modeli
mierników


Naszymi głównymi produktami są mierniki grubości lakieru (testery lakieru, czujniki lakieru). Dzięki temu, że produkcja mierników odbywa się na naszej linii produkcyjnej, mogą Państwo liczyć na wysoką jakość i niezawodność przy konkurencyjnej cenie.

Posiadamy swój park maszynowy składający się z automatów montażowych SMD. Współpracujemy z licznymi firmami zajmującymi się dystrybucją wysokiej jakości elementów elektronicznych w konkurencyjnych cenach oraz firmami produkującymi obwody drukowane, dlatego możemy zaoferować naszym kontrahentom urządzenia najwyższej jakości. Firmę tworzą inżynierowie z dużym doświadczeniem w dziedzinie elektroniki i informatyki.

Oferta naszej firmy kierowana jest zarówno do małych i dużych odbiorców. Priorytetową sprawą jest u nas cena i jakość.

Mieścimy się w południowej części województwa śląskiego, w Bielsku-Białej.

2006

początek działalności Prodig-Tech

Nasze serie mierników

 • seria profesjonalna
 • seria premium
 • seria super plus
 • seria standard
 • seria smart
 • seria magnetyczna

Nasi Klienci o nas :

 • Zawodowo posługuję się miernikami lakieru codziennie po kilka razy. Miałem więc w ciągu kilkunastu lat wiele mierników. W tej chwili użytkuję GL-PRO i uważam, że nie ma lepszego. Bardzo mile też zostałem zaskoczony obsługą- w wyniku intensywnej eksploatacji uszkodziłem wyświetlacz i zgubiłem klapkę baterii. Wysłałem miernik do naprawy płatnej, a wszystko zostało uzupełnione bezpłatnie (nie miałem druku gwarancji itp) i odesłane w nowym etui. Po takiej obsłudze nie żałuję, że jak oglądam auta to wszystkim polecam od dawna produkty tej firmy.
  AUTO-ALAN Skup Aut - Szczecin
 • Dawno nie spotkałem się z tak rzetelną firmą. Nie potrafiłem sobie poradzić z kalibracją miernika. Panowie bezpłatnie, bez fochów, a z uśmiechem mi pomogli. Polecam!
  Tadeusz Frąc
 • Wszystko co najlepsze, znajdziecie u nich. Dla mnie firma bezkonkurencyjna. Najtaniej i najlepsza obsługa, pomogą i doradzą. Poprostu Super!
  Janusz Walik
 • Mam miernik GL- mini, idealnie spisuje się dla amatora. Małe wymiary porównywalne z kluczykiem. Już trzy razy "ocalił" mnie przed zakupem samochodu, którego historia była wątpliwa. Wydałem 150 zł, zaoszczędziłem kilka tysięcy i sporo nerwów. Nie jest super dokładny, jak inne mierniki tego producenta, ale mnie, jako laika interesuje tylko czy samochód był szpachlowany.
  Mateusz Kasperek
 • Miałem już kilka mierników z różnych firm, ale z biegiem czasu się zużywały (miernika używam profesjonalnie). Teraz przyszła kolej na Prodig-tech, po miesiącu użytkowania jestem zadowolony, zobaczymy jak będzie dalej :)
  Kamil Starowski
 • Solidna oraz bezproblemowa firma wysyłająca szybko mierniki. Były bardzo bezpiecznie zapakowane za co wielki plus. Polecam bardzo i będe polecać znajomym!
  Paweł B
 • Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Solidne wykonanie mierników za bardzo dobrą cenę.
  Marcelina Mazur
 • W tym miejscu dba się o klienta i szanuje jego czas. Ciężko by było wyimaginować znakomitszą obsługę.
  Adam Piórkowski

Czym wyróżniają się
nasze mierniki?


1. Polskie produkty wyprodukowane w Polsce.
2. Nasze mierniki są ciągle ulepszane, uczestniczymy m.in. w seminariach naukowych organizowanych przez Politechnikę Śląską, które są cenną kopalnią wiedzy na temat motoryzacji i inżynierii materiałowej; współpracujemy z kadrą naukową.
3. Gwarancja bezpośrednio u producenta i szybki serwis pogwarancyjny.
4. Wysoka jakość produktów potwierdzona znakiem "Najlepsze w Polsce®"
5. Towar dostępny od ręki.