Twórcy YouTube

wazzup-youtube

Wazzup

Wazzup, czyli jeden z najpopularniejszych Youtuberów w branży motoryzacyjnej. Co go cechuje? Przede wszystkim innowacyjne podejście do tematu motoryzacji, które zrzesza ponad pół miliona osób na jego kanale Youtube.


motodoradca

Motodoradca

Waldemar Florkowski - w internecie znany pod pseudonimem MotoDoradca. Z motoryzacją ma do czynienia już od najmłodszych lat. Na jego kanale znajdziecie wiele ciekawostek i informacji z właśnie tego działu!


michal-jesionowski-milosnicy-czterech-kolek

M4K

M4K - Miłośnik czterech kółek, Michał Jesionowski - bezapelacyjnie najpopularniejsza persona w YouTubowym świecie motoryzacyjnym, zebrał na swoim kanale prawie 1,5 mln subskrybentów!


swag-autodetaling

Swag Autodetaling

SzwagierSwager - w branży auto detailingu od 2007 roku. Wygląd auta jest dla Ciebie priorytetem? Koniecznie zobacz największy Polski kanał AD - Swagra!


tvn-turbo-grzegorz-duda

TVN TURBO

TVN TURBO - czy jakiś fan motoryzacji nie zna tego ponad 19-sto letniego, legendarnego kanału telewizyjnego? Mamy nadzieję, że nie! Prodig Tech również tam zagościł - w programie Grzegorza Dudy - 101 GADŻETÓW!


Zachar Off

Zachar OFF

Zachar Zawadzki - znany i lubiany dziennikarz motoryzacyjny prężnie rozwijający się na Social Mediach, prezentując i recenzując światu m.in. unikalne samochody swoich widzów!


MotoPrawda

MotoPRawda

MotoPrawda - Paweł prowadzący kanał informacyjny o motoryzacji. Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami? To koniecznie odwiedź jego kanał!


tomek-sitek-car-vlog

Tomek Sitek Car Vlog

Tomasz Sitek - na jego kanale zobaczycie profesjonalne oględziny samochodów importowanych zza granicy! Zobacz jak robi to profesjonalista.


Fix and Drive

Fix and Drive

Fix and Drive - poradniki z dziedziny motoryzacji i technologii - wszystko prowadzone na bazie wiedzy oraz przeżytego doświadczenia.

Piszą o nas

Portale internetowe