Miernik grubości lakieru samochodowego to potrzebne narzędzie, które wzorowo sprawuje w dłoni eksperta, jak i w rękach laika. Używanie miernika grubości lakieru na terenie miasta Poznań zyskuje coraz bardziej popularne, a rynek wtórny samochodów zyskuje na sile z dnia na dzień. Producenci testerów grubości lakieru nie zwalniają tempa i dokonują wszelkich starań, aby przypasować swoje wytwory do współczesnych oczekiwań konsumenta. Miernik grubości lakieru jest narzędziemmierzącym warstwy lakieru, w celu sprawdzenia, czy pojazd nie był powtórnie lakierowany. Wykonuje pomiary w każdej chwili, a czujnik przejrzy na wylot najbardziej “lojalnego” handlarza.

Zastanawiasz się, który miernik lakieru wybrać? Nie jesteś pewien, czy czujniki działają? My Ci w tym pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Dokonanie wyboru właściwego miernika jest zależny przede wszystkim od celu. Jeśli jesteś profesjonalistą, to z pewnością powinny Cię interesować bardziej rozbudowane mierniki, które posiadają zdecydowanie więcej funkcji niżeli ich tańsze odpowiedniki. Firma Prodig Tech ma w ofercie szeroki asortyment tego typu produktów, na czym zyska Twój portfel i Twój bolid. Firma Prodig Tech oferuje dwa rodzaje mierników grubości lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Różne serie mierników lakieru odpowiadają różnym stopniom zaawansowania osoby użytkującej. Bazując na swoim doświadczeniu mamy świadomość, że mierniki z wbudowaną sondą są bardziej poręczne w użytku, lecz elastyczny przewód jest doceniany przez doświadczone osoby. Nasza oferta to cztery główne modele pasujące do różnego rodzaju potrzeb zważając na ilość i jakość funkcji w czujniku. Niektóre modele mogą w stanie wykonać pomiar grubości na blachach stalowych i aluminium, dzięki czemu są bardziej uniwersalne.

Poznań to miasto, w którym samochody z drugiej ręki są często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, dlatego warto się zabezpieczyć i skorzystać z pomocy miernika grubości lakieru.

Pochodzisz z Poznania i poszukujesz właściwego miernika lakieru? Świetnie się składa, gdyż to miasto z tego województwa jest w obszarze naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Prodig Tech jest warty zaufania, ponieważ istnieje na polskim i zagranicznym rynku od kilkunastu lat i specjalizuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na bieżąco udoskonalają i projektują nowe modele, aby spełnić potrzeby konsumentów. Co więcej, są one produkowane i poddawane testom w jednym miejscu, ponieważ Prodig Tech posiada prywatny park produkcyjny. Wykonanie mierników lakieru nie jest zlecane firmom zewnętrznym.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Poznaniu?

Wynajem miernika do wykonania pomiaru nie jest opłacalna, ponieważ Prodig Tech ma bardzo niską cenę mierników. Oferty najmu w większości przypadków są wyższe, niż kwota zakupienia podstawowej wersji miernika . Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która ma idealny stosunek jakości do ceny. W razie przeróżnych problemów zapraszamy do kontaktu. Nie daj się ”podejść” i zawsze posiadaj przy sobie swój egzemplarz miernika i zasmakuj dotąd niespotykanych opcji, o których nie miałeś wcześniej pojęcia.

Zapoznaj się z naszą stroną internetową oraz sklepem internetowym i również odwiedź nasze Social Media.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie