Miernik lakieru to przydatne narzędzie, które świetnie się sprawuje zarówno w rękach eksperta, jak również w rękach osoby początkującej. Używanie miernika grubości lakieru na terenie miasta Katowice staje się coraz bardziej popularne, a rynek samochodów używanych powiększa się . Producenci mierników lakieru nie zwalniają tempa i dokonują wszelkich starań, aby przypasować swoje wytwory do współczesnych oczekiwań przyszłych nabywców. Miernik grubości lakieru jest urządzeniem, które mierzy warstwy lakieru, w celu sprawdzenia, czy pojazd nie był powtórnie lakierowany. Wykonuje pomiar w każdym momencie, a czujnik przejrzy na wylot najbardziej niepozornego handlarza.

Nie wiesz, jaki czujnik grubości lakieru wybrać? Nie jesteś pewien, czy mierniki działają? My Ci w tym pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Wybór odpowiedniego miernika lakieru jest zależny przede wszystkim od tego, jakie masz dla niego przeznaczenie. Jeśli jesteś profesjonalistą, to z pewnością powinny Cię ciekawić bardziej zaawansowane urządzenia, posiadające zdecydowanie więcej opcji niżeli ich podstawowe odpowiedniki. Prodig Tech oferuje spory asortyment tego typu produktów, na czym zyskuje Twój portfel, jak i Twoje auto. Firma ma w ofercie przede wszystkim dwie odmiany testerów lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Różne serie mierników lakieru odpowiadają różnym stopniom zaawansowania osoby użytkującej. Bazując na swoim doświadczeniu mamy świadomość, że mierniki z wbudowaną sondą są bardziej komfortowe , lecz elastyczny przewód zakończony sondą jest uwielbiany przez profesjonalistów. Nasza oferta to cztery główne modele dostosowane do różnego rodzaju potrzeb ze względu na sporą różnorodność funkcji w czujniku. Wybrane serie mogą w stanie wykonać pomiar na blachach stalowych i aluminium, dzięki czemu są zdecydowanie bardziej uniwersalne.

Katowice to miasto, w którym auta używane są bardzo często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, co pokazuje, że trzeba się zabezpieczyć gdy jest taka opcja i skorzystać z pomocy miernika grubości lakieru.

Mieszkasz w Katowicach i poszukujesz miernika lakieru? Idealnie się składa, gdyż to miasto z tego województwa jest w obszarze naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Prodig Tech jest godzien zaufania, ponieważ utrzymuje się na polskim i zagranicznym rynku od wielu lat i zajmuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na bieżąco ulepszają i projektują nowe modele, aby spełnić potrzeby konsumentów. Na dodatek, są one produkowane i poddawane testom w w jednej lokalizacji, gdyż ten producent posiada prywatny park produkcyjny. Wykonanie mierników lakieru nie jest zlecane innym firmom.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Katowicach?

Wynajem miernika do pomiarów nie jest opłacalna, ponieważ Prodig Tech oferuje niską cenę mierników. Oferty najmu zazwyczaj przewyższają kwotę zakupu podstawowego urządzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która ma bardzo korzystny stosunek ceny do otrzymanego produktu. W przypadku przeróżnych problemów zapraszamy do kontaktu. Nie daj się zaskoczyć i zawsze posiadaj przy sobie swój miernik lakieru i zasmakuj nowych opcji, o jakich nie miałeś wcześniej pojęcia.

Zapoznaj się z naszą stroną internetową i sklepem , a także sprawdź nasze media społecznościowe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie