Miernik lakieru samochodowego to potrzebne narzędzie, które świetnie się sprawdzi w dłoni eksperta, jak również w rękach osoby początkującej. Korzystanie z miernika lakieru w takim pięknym mieście, jakim jest Kraków zyskuje coraz bardziej znane, a rynek wtórny samochodów zyskuje na sile . Producenci mierników lakieru nie zwalniają tempa i dokonują wszelkich starań, aby dopasować swoje produkty do aktualnych oczekiwań przyszłych nabywców. Miernik lakieru jest narzędziemmierzącym warstwy lakieru, w celu sprawdzenia, czy auto nie był naprawiany i lakierowany. Wykonuje pomiary w każdej chwili, a czujnik przejrzy na wylot najbardziej niepozornego sprzedawcę samochodu.

Nie wiesz, który tester grubości lakieru wybrać? Nie nie masz pewności, czy czujniki prawidłowo działają? My Ci w tym pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Wybór odpowiedniego miernika będzie zależał przede wszystkim od tego, jakie przewidujesz dla niego przeznaczenie. Jeśli jesteś ekspertem, to z pewnością powinny Cię interesować bardziej zaawansowane urządzenia, które posiadają zdecydowanie więcej opcji niżeli ich tańsze odpowiedniki. Firma Prodig Tech ma w ofercie szeroki asortyment mierników lakieru i akcesorii, na czym zyskuje Twój portfel, jak i Twój samochód. Producent Prodig Tech oferuje dwa rodzaje testerów grubości lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Różne klasy mierników lakieru odpowiadają stopniu zaawansowania użytkownika. Z doświadczenia wiemy, że mierniki z wbudowaną sondą są bardziej poręczne , ale elastyczny przewód jest uwielbiany przez doświadczone osoby. Nasza oferta to cztery modele pasujące do różnych potrzeb ze względu na różnorodność i jakość funkcji w mierniku. Wybrane serie są w stanie zrobić pomiar na blachach stalowych i aluminium, co sprawia, że są zdecydowanie bardziej uniwersalne.

Kraków jest miastem, w którym auta używane są często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, dlatego trzeba się zabezpieczyć i skorzystać z pomocy miernika lakieru.

Mieszkasz w Krakowie i szukasz odpowiedniego miernika lakieru? Świetnie się składa, ponieważ to miasto z tego województwa jest w obszarze naszych działań!

Prodig Tech - producent mierników grubości lakieru

Prodig Tech jest godzien zaufania, bo utrzymuje się na polskim i zagranicznym rynku od kilkunastu lat i specjalizuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na z serii na serię udoskonalają i projektują najnowsze modele, aby spełnić potrzeby konsumentów. Na dodatek, są one produkowane i testowane w jednym miejscu, gdyż ten producent ma własny park produkcyjny. Projekt czy produkcja mierników lakieru nie było i nie jest zlecane innym firmom.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Krakowie?

Wynajem miernika do pomiaru jest nie opłacalna, ponieważ Prodig Tech ma bardzo niską cenę mierników. Oferty najmu niejednokrotnie przewyższają kwotę zakupienia podstawowego miernika lakier. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która ma idealny stosunek jakości do ceny. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Nie daj się zaskoczyć i cały czas posiadaj w pobliżu swój egzemplarz miernika i zasmakuj nowych funkcji, o jakich nie miałeś pojęcia.

Zapoznaj się z naszą stroną internetową i sklepem internetowym, a także sprawdź nasze Social Media.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

    echo kk_star_ratings();
    echo kk_star_ratings();