Miernik lakieru to przydatne urządzenie, które świetnie się sprawuje w rękach eksperta, jak i w dłoni osoby początkującej. Używanie miernika lakieru w takim pięknym mieście, jakim jest Szczecin zyskuje coraz bardziej popularne, a rynek samochodów używanych zyskuje na sile . Twórcy mierników grubości lakieru przyśpieszają swoją pracę i starają się dopasować swoje wytwory do aktualnych oczekiwań konsumenta. Miernik lakieru jest narzędziemmierzącym warstwy lakieru, w celu sprawdzenia, czy samochód nie był naprawiany i lakierowany. Dokonuje pomiarów w każdej chwili, a czujnik przejrzy na wylot najbardziej niepozornego sprzedawcę samochodu.

Nie wiesz, jaki tester grubości lakieru wybrać? Nie nie masz pewności, czy czujniki działają? Bez obaw, pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Wybór odpowiedniego miernika będzie zależał przede wszystkim od tego, jakie przewidujesz dla niego przeznaczenie. Jeżeli jesteś ekspertem, to bez zwątpienia powinny Cię interesować bardziej zaawansowane urządzenia, które posiadają znacznie więcej opcji niż ich podstawowe odpowiedniki. Firma Prodig Tech ma w ofercie duży asortyment mierników lakieru oraz akcesorii, na czym zyska Twój portfel, jak i Twój bolid. Producent Prodig Tech oferuje przede wszystkim dwie odmiany mierników grubości lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Różne serie mierników lakieru odpowiadają różnym stopniom zaawansowania użytkownika. Bazując na własnym doświadczeniu mamy świadomość, że mierniki z wbudowaną sondą są bardziej poręczne , lecz elastyczny przewód zakończony sondą jest uwielbiany przez profesjonalistów. W ofercie znajdują się cztery serie pasujące do różnego rodzaju potrzeb ze względu na różnorodność funkcji w testerze. Wybrane serie mogą w stanie zrobić pomiar grubości na blachach stalowych i aluminium, dzięki czemu są zdecydowanie bardziej uniwersalne.

Szczecin to miasto, w którym auta używane są bardzo często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, dlatego warto się zabezpieczyć gdy jest taka opcja i skorzystać z pomocy miernika grubości lakieru.

Pochodzisz z Szczecina i szukasz właściwego miernika lakieru? Świetnie się składa, ponieważ to miasto z tego województwa znajduje się w obszarze naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Prodig Tech jest wart zaufania, bo utrzymuje się na polskim i zagranicznym rynku od wielu lat i specjalizuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na bieżąco udoskonalają i projektują najnowsze modele, aby spełnić potrzeby konsumentów. Na dodatek, są one produkowane i testowane w w jednej lokalizacji, ponieważ ten producent posiada swój prywatny park produkcyjny. Wykonanie mierników nie było i nie jest zlecane innym firmom.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Szczecinie?

Wynajem urządzeń do wykonania pomiarów nie jest opłacalna, ponieważ firma Prodig Tech oferuje atrakcyjną cenę mierników. Oferty najmu w większości przypadków przewyższają kwotę zakupu podstawowego miernika lakier. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która ma bardzo korzystny stosunek ceny do otrzymanego produktu. W przypadku jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu. Nie daj się ”podejść” i zawsze miej w pobliżu swój egzemplarz miernika i zasmakuj nowoczesnych funkcji, o których nie miałeś wcześniej pojęcia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i sklepem , a także odwiedź nasze Social Media.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie