Tester grubości lakieru to potrzebne narzędzie, które wzorowo sprawuje zarówno w dłoni eksperta, jak również w rękach laika. Używanie miernika lakieru w takim ładnym mieście, jakim jest Łódź jest coraz bardziej popularne, a rynek samochodów używanych powiększa się z dnia na dzień. Producenci mierników lakieru przyśpieszają swoją pracę i dokonują wszelkich starań, aby przypasować swoje produkty do współczesnych oczekiwań przyszłych nabywców. Miernik grubości lakieru jest urządzeniemmierzącym grubość lakieru, w celu sprawdzenia, czy samochód nie był powtórnie lakierowany. Dokonuje pomiarów w każdym momencie, a czujnik przejrzy na wylot najbardziej “lojalnego” handlarza.

Nie wiesz, jaki czujnik grubości lakieru wybrać? Nie jesteś pewien, czy mierniki działają? Bez obaw, pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Wybór właściwego miernika będzie zależał przede wszystkim od celu. Jeśli jesteś ekspertem, to z pewnością powinny Cię ciekawić bardziej zaawansowane urządzenia, które posiadają zdecydowanie więcej funkcji niż ich tańsze odpowiedniki. Firma Prodig Tech oferuje spory asortyment mierników lakieru i akcesorii, na czym zyskuje zawartość Twojego portfela i Twój bolid. Firma ma w ofercie dwie odmiany testerów lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Przeróżne serie mierników lakieru odpowiadają stopniu zaawansowania użytkownika. Z doświadczenia wiemy, że mierniki z wbudowaną sondą są bardziej komfortowe w użytku, lecz elastyczny przewód jest doceniany przez doświadczone osoby. Nasza oferta to cztery główne serie dostosowane do różnego rodzaju wymagań ze względu na ilość i jakość funkcji w czujniku. Wybrane serie są w stanie zrobić pomiar grubości lakieru na blachach stalowych i aluminium, dzięki czemu są zdecydowanie bardziej uniwersalne.

Łódź to miasto, gdzie samochody używane są bardzo często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, więc trzeba się zabezpieczyć gdy jest taka możliwość i skorzystać z pomocy miernika lakieru.

Pochodzisz z Łodzi i poszukujesz właściwego miernika lakieru? Idealnie się składa, ponieważ to miasto z tego województwa znajduje się na terenie naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Prodig Tech jest godzien zaufania, ponieważ istnieje na polskim i zagranicznym rynku od kilkunastu lat i specjalizuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na z serii na serię ulepszają i projektują nowe modele, żeby zadowolić potrzeby konsumentów. Co więcej, są one produkowane i testowane w w jednej lokalizacji, ponieważ ten producent posiada swój własny park produkcyjny. Wykonanie mierników nie jest zlecane firmom zewnętrznym.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Łodzi?

Wynajem urządzeń do pomiaru jest nie opłacalna, ponieważ firma Prodig Tech ma bardzo niską cenę mierników. Oferty najmu w większości przypadków przewyższają kwotę zakupu podstawowego miernika . Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która ma bardzo korzystny stosunek ceny do otrzymanego produktu. W przypadku jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu. Nie daj się ”podejść” i cały czas miej przy sobie swój miernik lakieru i doświadcz nowych funkcji, o których nie miałeś pojęcia.

Zapoznaj się z naszą stroną internetową i sklepem internetowym, a także odwiedź nasze Social Media.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie