Miernik lakieru to przydatne narzędzie, które wzorowo sprawdzi zarówno w dłoni specjalisty, jak i w dłoni laika. Korzystanie z miernika lakieru na terenie miasta Gdańsk jest coraz bardziej znane, a rynek samochodów używanych zyskuje na sile z dnia na dzień. Twórcy mierników lakieru nie zwalniają tempa i dokonują wszelkich starań, aby dopasować swoje produkty do współczesnych oczekiwań przyszłych nabywców. Miernik lakieru jest urządzeniem, które mierzy warstwy lakieru, żeby sprawdzić, czy auto nie był naprawiany i lakierowany. Dokonuje pomiarów w każdej chwili, a czujnik przejrzy na wylot nawet najbardziej niepozornego sprzedawcę samochodu.

Nie wiesz, jaki czujnik grubości wybrać? Nie jesteś pewien, czy mierniki działają? My Ci w tym pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Dokonanie wyboru odpowiedniego miernika lakieru będzie zależał przede wszystkim od tego, jakie masz dla niego przeznaczenie. Jeśli jesteś profesjonalistą, to z pewnością powinny Cię interesować bardziej rozbudowane mierniki, które posiadają zdecydowanie więcej opcji niż ich tańsze odpowiedniki. Prodig Tech oferuje duży asortyment tego typu produktów, na czym zyskuje zawartość Twojego portfela i Twoje auto. Firma Prodig Tech oferuje przede wszystkim dwa rodzaje testerów lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Różne klasy mierników lakieru odpowiadają różnym stopniom zaawansowania użytkownika. Z doświadczenia mamy świadomość, że mierniki lakieru z wbudowaną sondą są bardziej poręczne , ale elastyczny przewód jest uwielbiany przez doświadczone osoby. W ofercie znajdują się cztery serie dostosowane do różnego rodzaju wymagań zważając na ilość funkcji w urządzeniu. Niektóre modele są w stanie zrobić pomiar na blachach stalowych oraz aluminium, co sprawia, że są zdecydowanie bardziej uniwersalne.

Gdańsk jest miastem, gdzie samochody z drugiej ręki są bardzo często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, co pokazuje, że trzeba się zabezpieczyć i skorzystać z pomocy miernika grubości lakieru.

Mieszkasz w Gdańsku i szukasz miernika lakieru? Idealnie się składa, ponieważ to miasto z tego województwa jest na terenie naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Prodig Tech jest godzien zaufania, bo utrzymuje się na polskim i zagranicznym rynku od wielu lat i zajmuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na bieżąco ulepszają i projektują najnowsze modele, żeby zadowolić potrzeby konsumentów. Co więcej, są one produkowane i testowane w w jednej lokalizacji, gdyż Prodig Tech posiada prywatny park produkcyjny. Wykonanie mierników lakieru nie było i nie jest zlecane firmom zewnętrznym.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Gdańsku?

Możliwość wynajmu miernika do pomiarów jest nie opłacalna, ponieważ Prodig Tech ma bardzo niską cenę mierników. Oferty najmu w większości przypadków przewyższają kwotę zakupienia podstawowej wersji miernika lakier. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która ma idealny stosunek jakości do ceny. W razie przeróżnych problemów zapraszamy do kontaktu. Nie daj się ”podejść” i cały czas miej w pobliżu swój miernik lakieru i zasmakuj dotąd niespotykanych opcji, o jakich nie miałeś wcześniej pojęcia.

Zapoznaj się z naszą stroną internetową i sklepem internetowym, a także sprawdź nasze media społecznościowe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie