Miernik grubości lakieru to potrzebne urządzenie, które świetnie się sprawuje w rękach eksperta, jak również w rękach osoby początkującej. Używanie miernika lakieru na terenie miasta Warszawa jest coraz bardziej znane, a rynek samochodów używanych powiększa się . Producenci testerów grubości lakieru przyśpieszają swoją pracę i dokonują wszelkich starań, aby dopasować swoje produkty do aktualnych oczekiwań przyszłych nabywców. Miernik grubości lakieru jest urządzeniemmierzącym grubość lakieru, żeby sprawdzić, czy samochód nie był powtórnie lakierowany. Wykonuje pomiar w każdej chwili, a czujnik przejrzy na wylot nawet najbardziej “lojalnego” sprzedawcę samochodu.

Zastanawiasz się, jaki miernik lakieru wybrać? Nie jesteś pewien, czy czujniki prawidłowo działają? Bez obaw, pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Dokonanie wyboru odpowiedniego miernika jest zależny przede wszystkim od celu. Jeżeli jesteś ekspertem, to bez zastanowienia powinny Cię interesować bardziej rozbudowane urządzenia, które posiadają zdecydowanie więcej funkcji niżeli ich tańsze odpowiedniki. Prodig Tech oferuje spory asortyment mierników i akcesorii, na czym zyska Twój portfel, jak i Twój samochód. Firma ma w ofercie dwa rodzaje testerów grubości lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Różne serie mierników lakieru odpowiadają różnym stopniom zaawansowania użytkownika. Z doświadczenia wiemy, że mierniki lakieru z wbudowaną sondą są bardziej poręczne , lecz elastyczny przewód zakończony sondą jest doceniany przez doświadczone osoby. W ofercie znajdują się cztery główne modele dostosowane do różnych wymagań ze względu na różnorodność i jakość funkcji w mierniku. Niektóre serie wykonują pomiar grubości na blachach stalowych i aluminium, dzięki czemu są zdecydowanie bardziej uniwersalne.

Warszawa jest miastem, gdzie samochody używane są bardzo często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, dlatego warto się zabezpieczyć i skorzystać z pomocy miernika lakieru.

Pochodzisz z Warszawy i szukasz odpowiedniego miernika lakieru? Świetnie się składa, ponieważ to miasto z tego województwa znajduje się w obszarze naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Producent jest warty zaufania, bo utrzymuje się na polskim i zagranicznym rynku od wielu lat i zajmuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na z serii na serię ulepszają i projektują nowe modele, aby spełnić potrzeby konsumentów. Na dodatek, są one produkowane i poddawane testom w jednym miejscu, ponieważ Prodig Tech posiada prywatny park produkcyjny. Projekt czy produkcja mierników lakieru nie było i nie jest zlecane firmom zewnętrznym.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Warszawie?

Wynajem urządzeń do pomiarów jest nie opłacalna, ponieważ Prodig Tech ma bardzo atrakcyjną cenę mierników. Oferty najmu niejednokrotnie są wyższe, niż kwota zakupienia podstawowej wersji miernika lakier. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która ma bardzo korzystny stosunek ceny do otrzymanego produktu. W razie przeróżnych problemów zapraszamy do kontaktu. Nie daj się ”podejść” i cały czas posiadaj przy sobie swój egzemplarz miernika i zasmakuj nowoczesnych opcji, o których nie miałeś wcześniej pojęcia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz sklepem i również sprawdź nasze media społecznościowe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie