Miernik grubości lakieru samochodowego to przydatne narzędzie, które świetnie się sprawdzi w dłoni specjalisty, jak również w rękach laika. Używanie miernika lakieru na terenie miasta Rzeszów jest coraz bardziej popularne, a rynek wtórny samochodów zyskuje na sile . Producenci testerów lakieru przyśpieszają swoją pracę i dokonują wszelkich starań, aby dopasować swoje produkty do współczesnych oczekiwań przyszłych nabywców. Miernik grubości lakieru jest urządzeniemmierzącym grubość lakieru, w celu sprawdzenia, czy auto nie był powtórnie lakierowany. Wykonuje pomiary w każdym momencie, a czujnik przejrzy na wylot nawet najbardziej niepozornego handlarza.

Zastanawiasz się, który tester wybrać? Nie nie masz pewności, czy czujniki prawidłowo działają? My Ci w tym pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Dokonanie wyboru właściwego miernika lakieru jest zależny przede wszystkim od celu. Jeżeli jesteś profesjonalistą, to bez zastanowienia powinny Cię ciekawić bardziej zaawansowane urządzenia, posiadające znacznie więcej funkcji niż ich podstawowe odpowiedniki. Prodig Tech oferuje duży asortyment mierników oraz akcesorii, na czym zyskuje Twój portfel i Twoje auto. Producent ma w ofercie przede wszystkim dwie odmiany mierników lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Różne klasy mierników lakieru odpowiadają stopniu zaawansowania osoby użytkującej. Z doświadczenia mamy świadomość, że mierniki lakieru z wbudowaną sondą są bardziej poręczne , lecz elastyczny przewód jest uwielbiany przez profesjonalistów. Nasza oferta to cztery modele pasujące do różnych potrzeb ze względu na sporą ilość funkcji w testerze. Niektóre modele są w stanie zrobić pomiar na blachach stalowych i aluminium, dzięki czemu są bardziej uniwersalne.

Rzeszów jest miastem, w którym auta z drugiej ręki są często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, co pokazuje, że trzeba się zabezpieczyć gdy jest taka możliwość i skorzystać z pomocy miernika grubości lakieru.

Pochodzisz z Rzeszowa i szukasz właściwego miernika lakieru? Idealnie się składa, gdyż to miasto z tego województwa znajduje się w obszarze naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Producent jest godzien zaufania, ponieważ utrzymuje się na polskim i zagranicznym rynku od kilkunastu lat i zajmuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na bieżąco ulepszają i projektują najnowsze modele, żeby zadowolić potrzeby konsumentów. Co więcej, są one produkowane i testowane w jednym miejscu, gdyż Prodig Tech ma własny park produkcyjny. Projekt czy produkcja mierników lakieru nie było i nie jest zlecane innym firmom.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Rzeszowie?

Możliwość wynajmu miernika do wykonania pomiarów nie jest opłacalna, ponieważ Prodig Tech ma niską cenę mierników. Oferty najmu zazwyczaj są wyższe, niż kwota zakupienia podstawowego miernika . Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która ma idealny stosunek jakości do ceny. W przypadku jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu. Nie daj się ”podejść” i cały czas miej przy sobie swój egzemplarz miernika i doświadcz dotąd niespotykanych opcji, o jakich nie miałeś wcześniej pojęcia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i sklepem i również sprawdź nasze media społecznościowe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie