Tester grubości lakieru samochodowego to potrzebne narzędzie, które świetnie się sprawuje w dłoni specjalisty, jak i w dłoni laika. Używanie miernika grubości lakieru w takim ładnym mieście, jakim jest Białystok zyskuje coraz bardziej popularne, a rynek samochodów używanych zyskuje na sile z dnia na dzień. Twórcy testerów lakieru nie zwalniają tempa i dokonują wszelkich starań, aby dopasować swoje produkty do aktualnych oczekiwań przyszłych klientów. Miernik lakieru jest narzędziem, które mierzy warstwy lakieru, żeby sprawdzić, czy pojazd nie był powtórnie lakierowany. Wykonuje pomiar w każdej chwili, a czujnik przejrzy na wylot najbardziej “lojalnego” sprzedawcę samochodu.

Zastanawiasz się, który czujnik lakieru wybrać? Nie nie masz pewności, czy czujniki prawidłowo działają? Bez obaw, pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Wybór odpowiedniego miernika lakieru będzie zależał przede wszystkim od celu. Jeżeli jesteś ekspertem, to bez zwątpienia powinny Cię interesować bardziej rozbudowane urządzenia, posiadające zdecydowanie więcej opcji niż ich podstawowe odpowiedniki. Prodig Tech ma w ofercie duży asortyment mierników lakieru oraz akcesorii, na czym zyskuje zawartość Twojego portfela i Twój samochód. Producent oferuje przede wszystkim dwa rodzaje testerów lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Przeróżne klasy mierników lakieru odpowiadają stopniu zaawansowania osoby użytkującej. Bazując na swoim doświadczeniu wiemy, że mierniki lakieru z wbudowaną sondą są bardziej komfortowe w użytku, lecz elastyczny przewód jest doceniany przez doświadczone osoby. W ofercie znajdują się cztery główne modele pasujące do różnego rodzaju potrzeb zważając na ilość i jakość funkcji w mierniku. Wybrane serie są w stanie zrobić pomiar grubości na blachach stalowych oraz aluminium, co sprawia, że są bardziej uniwersalne.

Białystok to miasto, w którym auta używane są bardzo często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, dlatego trzeba się zabezpieczyć gdy jest taka opcja i skorzystać z pomocy miernika grubości lakieru.

Pochodzisz z Białegostoku i poszukujesz właściwego miernika lakieru? Idealnie się składa, gdyż to miasto z tego województwa znajduje się na terenie naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Producent jest godzien zaufania, bo utrzymuje się na polskim i zagranicznym rynku od kilkunastu lat i zajmuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na bieżąco udoskonalają i projektują najnowsze modele, żeby spełnić potrzeby Klientów. Co więcej, są one produkowane i testowane w jednym miejscu, gdyż ten producent posiada swój prywatny park produkcyjny. Projekt czy produkcja mierników nie jest zlecane firmom zewnętrznym.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Białymstoku?

Wynajem urządzeń do wykonania pomiaru nie jest opłacalna, ponieważ firma Prodig Tech ma bardzo niską cenę mierników. Oferty najmu niejednokrotnie są wyższe, niż kwota zakupu podstawowej wersji miernika . Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która ma idealny stosunek jakości do ceny. W razie przeróżnych pytań zapraszamy do kontaktu. Nie daj się zaskoczyć i zawsze miej w pobliżu swój egzemplarz miernika i zasmakuj nowoczesnych opcji, o jakich nie miałeś wcześniej pojęcia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i sklepem internetowym, a także odwiedź nasze media społecznościowe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie