Miernik grubości lakieru to przydatne narzędzie, które świetnie się sprawdzi zarówno w dłoni eksperta, jak i w rękach osoby początkującej. Korzystanie z miernika lakieru w takim ładnym mieście, jakim jest Lublin staje się coraz bardziej znane, a rynek wtórny samochodów powiększa się z dnia na dzień. Producenci testerów grubości lakieru przyśpieszają swoją pracę i starają się dopasować swoje wytwory do współczesnych oczekiwań przyszłych nabywców. Miernik lakieru jest narzędziemmierzącym grubość lakieru, aby sprawdzić, czy samochód nie był naprawiany i lakierowany. Dokonuje pomiarów w każdej chwili, a czujnik przejrzy na wylot nawet najbardziej niepozornego sprzedawcę samochodu.

Nie wiesz, który tester lakieru wybrać? Nie nie masz pewności, czy czujniki prawidłowo działają? Bez obaw, pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Wybór właściwego miernika jest zależny przede wszystkim od celu. Jeśli jesteś ekspertem, to bez zastanowienia powinny Cię ciekawić bardziej rozbudowane mierniki, posiadające znacznie więcej funkcji niż ich podstawowe odpowiedniki. Firma Prodig Tech ma w ofercie spory asortyment mierników i akcesorii, na czym zyska zawartość Twojego portfela, jak i Twój samochód. Firma Prodig Tech ma w ofercie dwie odmiany mierników lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Przeróżne serie mierników lakieru odpowiadają różnym stopniom zaawansowania użytkownika. Z doświadczenia wiemy, że mierniki z wbudowaną sondą są bardziej komfortowe , ale elastyczny przewód zakończony sondą jest uwielbiany przez doświadczone osoby. Nasza oferta to cztery modele pasujące do różnych potrzeb zważając na różnorodność i jakość funkcji w testerze. Wybrane serie mogą w stanie zrobić pomiar grubości na blachach stalowych oraz aluminium, dzięki czemu są zdecydowanie bardziej uniwersalne.

Lublin jest miastem, w którym samochody używane są często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, więc warto się zabezpieczyć gdy jest taka możliwość i skorzystać z pomocy miernika lakieru.

Mieszkasz w Lublinie i poszukujesz odpowiedniego miernika lakieru? Świetnie się składa, ponieważ to miasto z tego województwa jest w obszarze naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Producent jest godzien zaufania, ponieważ utrzymuje się na polskim i zagranicznym rynku od kilkunastu lat i specjalizuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na z serii na serię udoskonalają i projektują nowe modele, żeby zadowolić potrzeby Klientów. Na dodatek, są one produkowane i testowane w w jednej lokalizacji, ponieważ Prodig Tech ma swój prywatny park produkcyjny. Wykonanie mierników nie było i nie jest zlecane innym firmom.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Lublinie?

Możliwość wynajmu miernika do pomiaru nie jest opłacalna, ponieważ Prodig Tech ma bardzo niską cenę mierników. Oferty najmu zazwyczaj są wyższe, niż kwota zakupienia podstawowej wersji miernika lakier. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która ma bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. W przypadku przeróżnych pytań zapraszamy do kontaktu. Nie daj się ”podejść” i cały czas posiadaj w pobliżu swój miernik lakieru i doświadcz nowoczesnych opcji, o jakich nie miałeś pojęcia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i sklepem internetowym i również odwiedź nasze Social Media.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie