Miernik grubości lakieru to przydatne narzędzie, które świetnie się sprawdzi w dłoni specjalisty, jak i w dłoni osoby początkującej. Używanie miernika grubości lakieru w takim pięknym mieście, jakim jest Gdynia staje się coraz bardziej znane, a rynek samochodów używanych zyskuje na sile . Twórcy testerów lakieru przyśpieszają swoją pracę i starają się dopasować swoje produkty do aktualnych oczekiwań przyszłych klientów. Miernik grubości lakieru jest narzędziemsprawdzającym warstwy lakieru, żeby sprawdzić, czy pojazd nie był powtórnie lakierowany. Dokonuje pomiarów w każdym momencie, a czujnik przejrzy na wylot nawet najbardziej “lojalnego” sprzedawcę samochodu.

Nie wiesz, jaki tester grubości lakieru wybrać? Nie jesteś pewien, czy czujniki działają? Bez obaw, pomożemy!

Jak wybrać miernik grubości lakieru?

Dokonanie wyboru właściwego miernika lakieru będzie zależał przede wszystkim od celu. Jeżeli jesteś ekspertem, to z pewnością powinny Cię ciekawić bardziej zaawansowane mierniki, posiadające znacznie więcej opcji niżeli ich podstawowe odpowiedniki. Prodig Tech oferuje duży asortyment mierników oraz akcesorii, na czym zyskuje Twój portfel, jak i Twój samochód. Producent oferuje przede wszystkim dwie odmiany mierników grubości lakieru:

  • miernik na przewodzie z sondą,
  • miernik z sondą wbudowaną.

Różne klasy mierników lakieru odpowiadają różnym stopniom zaawansowania osoby użytkującej. Bazując na swoim doświadczeniu mamy świadomość, że mierniki z wbudowaną sondą są bardziej poręczne , lecz elastyczny przewód jest doceniany przez profesjonalistów. Nasza oferta to cztery modele dostosowane do różnego rodzaju wymagań ze względu na sporą różnorodność funkcji w czujniku. Niektóre modele wykonują pomiar grubości lakieru na blachach stalowych oraz aluminium, co sprawia, że są zdecydowanie bardziej uniwersalne.

Gdynia jest miastem, w którym auta używane są często kupowane i rzadko kiedy, należą one do nowszych “roczników”, co pokazuje, że trzeba się zabezpieczyć i skorzystać z pomocy miernika lakieru.

Pochodzisz z Gdyni i poszukujesz miernika lakieru? Idealnie się składa, gdyż to miasto z tego województwa znajduje się na terenie naszych działań!

Prodig Tech jako producent mierników grubości lakieru

Producent jest godzien zaufania, ponieważ utrzymuje się na polskim i zagranicznym rynku od kilkunastu lat i specjalizuje się wyłącznie projektowaniem i produkcją mierników grubości lakieru. Inżynierowie na z serii na serię ulepszają i projektują najnowsze modele, aby spełnić potrzeby Klientów. Na dodatek, są one produkowane i poddawane testom w w jednej lokalizacji, gdyż Prodig Tech posiada swój własny park produkcyjny. Wykonanie mierników nie jest zlecane innym firmom.

Czy warto wynająć miernik lakieru w Gdyni?

Wynajem miernika do wykonania pomiaru nie jest opłacalna, ponieważ firma Prodig Tech ma bardzo niską cenę mierników. Oferty najmu w większości przypadków przewyższają kwotę zakupu podstawowego miernika lakier. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która ma bardzo korzystny stosunek ceny do otrzymanego produktu. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Nie daj się zaskoczyć i cały czas posiadaj przy sobie swój miernik lakieru i zasmakuj nowoczesnych funkcji, o jakich nie miałeś pojęcia.

Zapoznaj się z naszą stroną internetową i sklepem internetowym, a także odwiedź nasze media społecznościowe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie